Accademia İtaliana

İtalya, Salerno

 • Ülke

  İtalya

 • Şehir

  Salerno

 • Lokasyon

  Merkez

 • Alt Yaş Sınırı

  16+

Genel Bakış

accademia Italiana'nın başlangıcından bugüne kadar geçen binlerce öğrenci ve yıllar içinde Enstitümüzle temasa geçen yüzlerce profesyonel, sürekli bir canlılık akışı yaratan sürekli bir fikir akışı yarattı, hareket ve güç.

accademia Italiana'nın başlangıcından bugüne kadar geçen binlerce öğrenci ve yıllar içinde Enstitümüzle temasa geçen yüzlerce profesyonel, sürekli bir canlılık akışı yaratan sürekli bir fikir akışı yarattı, hareket ve güç..

Özellikler

 • Wifi
 • Modern Sınıflar
 • Öğrenci Salonu
 • Bahçe
 • İnteraktif Yazı Tahtaları
 • Bilgisayar Odası
 • Kafeterya
 • Açık Alan

1984 yılında kurulan Accademia Italiana, Floransa ve Roma'da konumları ile moda, tasarım ve fotoğrafçılık için üniversite düzeyindeki en prestijli kurumlardan biridir.
Enstitümüze yaklaşanlar her zaman büyük bir enerji ve kendi yaratıcı kapasitelerini yönlendirme ve kullanma arzusuyla motive olurlar.

Accademia Italiana'da yaratıcı potansiyellerini geliştirmek için en iyi yeri arıyorlar. Burada çeşitli tasarım, sanat ve dil alanlarında profesyonel gelişim ve uzmanlaşma için mükemmel ortamı buluyorlar.

Çalışma döneminin tamamlanmasının ardından her öğrenci profesyonel bir kariyere başlamaya hazırdır.

Accademia Italiana'nın başlangıcından bugüne kadar geçen binlerce öğrenci ve yıllar içinde Enstitümüzle temasa geçen yüzlerce profesyonel, sürekli bir canlılık akışı yaratan sürekli bir fikir akışı yarattı, hareket ve güç.

Accademia Italiana, bu enerjiyle dolu geleceğe doğru ilerliyor ve bugün kendisini en nitelikli sanatsal, profesyonel ve dil eğitimi enstitülerinden biri olarak sunuyor.


Bugün, Accademia'nın kendine özgü kalitesi, çeşitli disiplinlerle ilgili özel yöntemlerimizde her zamankinden daha fazla ortaya çıkıyor. Akademik programlarımızda her zaman geçmişi gelecekle, tarihi gelenekleri yeni teknolojilerin hızlı gelişimi ile birleştirmeye çalıştık.

Sınıf ve laboratuvar deneyimimiz, öğrencilere gerçek dünya bağlantıları ve gerçek dünya, uygulamalı, pratik deneyim kazandırmak için tasarlanmıştır. Çalışma dünyasıyla olan bağlantılarımız, öğrencilerimizin bilgilerini somut bir şekilde doğrulamalarına olanak tanır.

Uluslararası bir ortama dalmış öğrenciler, gelecekte küresel bir toplumda, yarının dünyasında mümkün olan tek toplumda yaşayacaklarını kabul ederek, çeşitli kültürlerle yüzleşme, ufuklarını zenginleştirme ve genişletme kapasitesi geliştirir ve bu gerçekliğin içindedir. kendi yaratıcı, profesyonel ve kültürel katkılarını yapabileceklerdir.

Programlar

Genel İtalyanca

Accademia İtaliana, Genel İtalyanca

İtalya, Salerno

İtalyanca

Dil Okulu

48.50 Hafta

230.00 €

Fiyat / Hafta

Detaylı Bilgi

Yoğun İtalyanca

Accademia İtaliana, Genel İtalyanca

İtalya, Salerno

İngilizce

Dil Okulu

48.00 Hafta

360.00 €

Fiyat / Hafta

Detaylı Bilgi

Çok Yoğun İtalyanca

Accademia İtaliana, Genel İtalyanca

İtalya, Salerno

İtalyanca

Dil Okulu

24.00 Hafta

420.00 €

Fiyat / Hafta

Detaylı Bilgi
SİZİ ARAYALIM !

Formumuzu doldurarak sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz.