Sprachcaffe Floransa

İtalya, Floransa

 • Ülke

  İtalya

 • Şehir

  Floransa

 • Lokasyon

  Merkez

 • Alt Yaş Sınırı

  16+

Genel Bakış

ittiğiniz şehri ve yerel halkın dilini öğrenmelisiniz. Sprachcaff ile Floransa'daki farklı türlerdeki kurslarımızdan birini seçebilirsiniz; ister tatiliniz süresince 2 haftalık kurslarımıza, ister sınava hazırlık ya da bire bir kurslarımıza katılın, burad

ittiğiniz şehri ve yerel halkın dilini öğrenmelisiniz. Sprachcaff ile Floransa'daki farklı türlerdeki kurslarımızdan birini seçebilirsiniz; ister tatiliniz süresince 2 haftalık kurslarımıza, ister sınava hazırlık ya da bire bir kurslarımıza katılın, burad.

Özellikler

 • Wifi
 • Modern Sınıflar
 • Öğrenci Salonu
 • Bahçe
 • İnteraktif Yazı Tahtaları
 • Bilgisayar Odası
 • Kafeterya
 • Açık Alan


Yetişkinler İçin Floransa'da İtalyanca Kurslar

Floransa Rönesans'ın doğum yeri olarak kabul edilir. Sanat tarihi ve mimarisi için en önemli şehirdir ve Toskana'nın İtalya'nın inanılmaz cazibesini yayar

Merkezde yer alan dil okulumuz, Toskana tepelerinin etkileyici zemini ile yükselir ve şehrin panoramik manzarasını sunar. Böyle bir ortamda, İtalyanca öğrenmek harikadır! Gideceğiniz yeri tanımanın en iyi yolu, sakinlerinin dilini anlamak ve konuşmaya çalışmaktır. Floransa'ya dil gezisi ile çeşitli dil kursları için rezervasyon yaptırabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak İtalyanca dil kursunu bulabilirsiniz: Yaz aylarında 2 haftalık dil kursundan sınav kursuna ve bire bir eğitim. Yetenekli ve arkadaş canlısı İtalyanca öğretmenlerimiz sayesinde dil kursunuzun her elemanı etkili ve keyifli olmasını garanti eder, bu turistlerin cennetini keşfedebilir, yeni edindiğiniz İtalyanca becerilerinizi deneyimleyebilir ve sınıf dışında öğrenme sürecini devam ettirebilirsiniz.

Gittiğiniz şehri ve yerel halkın dilini öğrenmelisiniz. Sprachcaff ile Floransa'daki farklı türlerdeki kurslarımızdan birini seçebilirsiniz; ister tatiliniz süresince 2 haftalık kurslarımıza, ister sınava hazırlık ya da bire bir kurslarımıza katılın, burada aradığınız kursu mutlaka bulacaksınız.

Ana dili İtalyanca olan öğretmenlerle ve interaktif eğitim metodumuzla eğlenceli ve rahat bir ortamda İtalyanca öğreneceksiniz. Floransa'daki okulumuzda yeni öğrendiğiniz dili diğer öğrencilerle ve yerel halkla pratik yapabilirsiniz!


Floransa'da İtalyanca Dil Okulu

 • Floransa'da İtalyanca Kursu
 • Tam şehir merkezinde
 • Modern sınıflar
 • Tüm dil kursları için yerli dil öğretmenleri
 • Ortak geziler ve aktiviteler

Dil okulumuz Floransa'daki Piazza della Repubblica'nın merkezinde bulunan "Centro Linguistico Dante Alighieri" de yer almaktadır. İtalya'daki en eski dil okulu! Okul yaklaşık 50 yıl önce kurulan ilk resmi İtalyan dil eğitim kurumuydu ve kısa bir süre önce Sprachcaffe ailesinin bir parçası haline geldi. Özellikle, Floransa'nın tarihi merkezinde bulunan okulun eşsiz konumu ve uluslararası imajı dünyanın her yerinden gelen öğrencilere ilham kaynağı oluyor. Dil okulunun sınıfları, tarihi Palazzo'nun 2. katında yer almaktadır. Öğrencilere yerinde konaklama sağlamak için aynı binada bir öğrenci evi inşa edilmektedir. Öğrenciler ayrıca WiFi ve çok sayıda bilgisayar üzerinden internet erişimine sahiptir. Dil okulumuz Floransa, modern tesislerle donatılmıştır ve öğrencilerimize hızlı bir öğrenme süreci sağlamak için gerekli donanıma sahiptir. Dil okulumuzda farklı dil kursları sunulmaktadır. Bir İtalyan kursu en fazla 10 katılımcıdan oluşur. Dil kurslarına ek olarak, bilgisayar kursları da sunulmaktadır. Yemek kursları ve özel terzilik ve moda tasarım kursları, şehrin geniş kültürel teklifini ve modaya uygun karakterini yansıtmaktadır.

Programlar

Genel İtalyanca

Sprachcaffe Floransa, Genel İtalyanca

İtalya, Floransa

İtalyanca

Dil Okulu

52.00 Hafta

170.00 €

Fiyat / Hafta

Detaylı Bilgi

Genel İtalyanca (Yoğun)

Sprachcaffe Floransa, Genel İtalyanca

İtalya, Floransa

İtalyanca

Dil Okulu

52.00 Hafta

260.00 €

Fiyat / Hafta

Detaylı Bilgi

Genel İtalyanca (Çok Yoğun)

Sprachcaffe Floransa, Genel İtalyanca

İtalya, Floransa

İtalyanca

Dil Okulu

52.00 Hafta

390.00 €

Fiyat / Hafta

Detaylı Bilgi

CILS Sınavı Hazırlık Kursu (Yarı Yoğun)

Sprachcaffe Floransa, Genel İtalyanca

İtalya, Floransa

İtalyanca

Dil Okulu

8.00 Hafta

260.00 €

Fiyat / Hafta

Detaylı Bilgi
SİZİ ARAYALIM !

Formumuzu doldurarak sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz.