Sprachcaffe Nice

Fransa, Nice

 • Ülke

  Fransa

 • Şehir

  Nice

 • Lokasyon

  Merkez

 • Alt Yaş Sınırı

  16+

Genel Bakış

Dil gezileri, öğretim, çevrimiçi kurslar, yurtdışında uzun süreli eğitim ve gençlik gezilerinden oluşan çok çeşitli seçeneklerimizin ortak bir amacı var: asla unutamayacağınız bir deneyim yaratmak

Dil gezileri, öğretim, çevrimiçi kurslar, yurtdışında uzun süreli eğitim ve gençlik gezilerinden oluşan çok çeşitli seçeneklerimizin ortak bir amacı var: asla unutamayacağınız bir deneyim yaratmak.

Özellikler

 • Wifi
 • Modern Sınıflar
 • Öğrenci Salonu
 • Bahçe
 • İnteraktif Yazı Tahtaları
 • Bilgisayar Odası
 • Kafeterya
 • Açık Alan

Sprachcaffe ile dünyayı keşfedin!


Dil gezileri, öğretim, çevrimiçi kurslar, yurtdışında uzun süreli eğitim ve gençlik gezilerinden oluşan çok çeşitli seçeneklerimizin ortak bir amacı var: asla unutamayacağınız bir deneyim yaratmak! Bir dil çalışma gezisinde İngilizce, İspanyolca veya Fransızca gibi dilleri öğrenin veya çevrimiçi bir dil kursunda uluslararası insanlarla tanışın. Sprachcaffe ile kendinizi aşacak, dünyanın her yerinden insanlarla konuşacak ve eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız!

Sprachcaffe'deki avantajlarınız


Mükemmel yerinde servis ve destek
Kapsamlı desteğe büyük önem veriyoruz! Bizimle kendinizi tamamen rahat hissetmeniz için, seyahatiniz öncesinde, sırasında ve sonrasında her zaman irtibat kişiniz olmaya hazırız.

Yılların tecrübesi


Yaklaşık 40 yıldır Sprachcaffe, her yaştan dil meraklısı için önde gelen dil seyahat acentelerinden biri olmuştur. Yılda 55.000'den fazla dil öğrencisi, canlı, heyecan verici veya egzotik şehirlerde sadece yüksek kaliteli dil kurslarından daha fazlasını sunduğumuzu onaylayabilir!


Her gün yeni bir macera


Her ülkenin kültürünü ve insanlarını tanıyın, seyahat arkadaşlarınızla birlikte büyüyün, yeni yerler keşfedin ve Sprachcaffe ile unutulmaz bir zaman geçirin!

Uluslararası arkadaşlarla tanışın


Dil kurslarımızda iletişim çok önemlidir, böylece diğer katılımcılarla kolayca sohbet edebilirsiniz. Sprachcaffe'nin tüm gezilerinde paylaşılan aktiviteler sayesinde sıkı sıkıya bağlı bir grup hissi hızla gelişir. Online dersler sırasında bile gerçek insanlarla konuşacak ve yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Tam damak zevkinize göre buluşuyoruz


Tekliflerimiz çeşitli ve çeşitlidir! İster sadece birkaç günlüğüne seyahat edin, ister yurtdışında birkaç ay geçirin - Sprachcaffe'de aradığınızı bulacaksınız! Sprachcaffe ile iyi bir deneyim yaşamanız için isteklerinize uyum sağlıyoruz.

Programlar

Genel Fransızca

Sprachcaffe Nice, Genel Fransızca

Fransa, Nice

Fransızca

Dil Okulu

52.00 Hafta

210.00 €

Fiyat / Hafta

Detaylı Bilgi

Genel Fransızca (Yoğun)

Sprachcaffe Nice, Genel Fransızca

Fransa, Nice

Fransızca

Dil Okulu

52.00 Hafta

310.00 €

Fiyat / Hafta

Detaylı Bilgi

DELF Sınavı Hazırlık Kursu

Sprachcaffe Nice, DELF / DALF Sınav Hazırlık Kursu

Fransa, Nice

Fransızca

Dil Okulu

8.00 Hafta

210.00 €

Fiyat / Hafta

Detaylı Bilgi
SİZİ ARAYALIM !

Formumuzu doldurarak sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz.